View Poll Results: Care crezi ca e cea mai mare fantezie sexuala a unei femei?

Voters
14. You may not vote on this poll
  • Sa isi domine partenerul

0 0%
  • Sa fie dominata (cu implicare de catuse, si alte jucarele)

5 35.71%
  • Sa intre in rolul profesoarei/scolaritei

2 14.29%
  • O partida de sex cu un necunoscut

6 42.86%
  • Threesome cu inca o femeie

3 21.43%
  • Threesome cu inca un barbat

3 21.43%
  • Sa fie vazuta de catre alte persoane cand face sex (Voyeurism)

4 28.57%
  • Sex violent

2 14.29%
  • Exhibitionismul (poate implica filmulete postate, sex in locuri publice)

1 7.14%
  • Mimarea unui viol (fara nicio legatura cu sensul real al cuvantului)

3 21.43%
Multiple Choice Poll.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Cele mai intalnite fantezii sexuale feminine

Senior Member Ludique's Avatar

Cele mai intalnite fantezii sexuale feminine

Daca aveti impresia ca femeile nu isi petrec uneori timpul fantasmand despre lucruri... murdare, ati face bine sa va schimbati parerea. Femeile sunt experte in a visa la cele mai obraznice fantezii, si nu se limiteaza niciodata la traditional. Un top 10 al celor mai intalnite fantezii ale femeilor acopera tot, de la fetisuri la three-some-uri, si ai putea fi surprins sa afli ca multe dintre aceste femei nu raman doar la stadiul de visare, ci isi doresc punerea in practica ale acestor fantezii.
    Unele femei petrec mult timp sperand ca barbatul de langa ele le vor ajuta sa isi puna in practica fanteziile. Va suna interesant? Atunci incercati sa abordati subiectul cu jumatatea voastra. Cu siguranta veti ajunge la un consens care va va face fericiti pe amandoi. Si daca tot am adus vorba de un top 10, feel free to vote.

Senior Member Ludique's Avatar
    De votat ati votat, dar de comentat nu comenteaza nimeni?
    Doar sunteti sub protectia anonimatului... Ca sa sparg eu gheata, imi place in locuri semi-publice, gen parc/padure, pe balcon, pe scara blocului. Nu cred ca se compara adrenalina simtita atunci cu cea din pat.

Administrator Gabi's Avatar
    Eu nu-s femeie si nici anonim
    @Ludique? Ai incercat la volan, in mijloace publice de transport, la restaurant pe sub masa, in pat cu altul/alta in timp ce partenerul doarme alaturi, in sesiune in timpul examenului, in patul socrilor cu ei prin casa, in avion?

Sa mai zic?

Member
    Quote Originally Posted by Gabi View Post
    ...in pat cu altul/alta in timp ce partenerul doarme alaturi...
    Sheesh... asta ca idee e un pic creepy, pentru ca partenerul trebuie sa fie drogat sa simta la un moment dat. Si ma rog, lista de mai sus reprezinta fanteziile tale, ale partenerei tale, sau fantezii pe care tu le crezi tipic feminine.

Ca sa fiu on topic, si cum sotia n-o sa treaca ever p'aici sa-si dea opinia, iata fanteziile pe care din fericire le are:
    - sa fie dominata
    - mimarea unui viol / sex violent (in limite destul de moderate totusi)
    - sex la malul marii (merge si pe camp / in padure)
    - si una mai specifica: inchisa intr-o cutie (nicio lumina sa nu patrunda inauntru), cu o singura gaura cu acces la vaginel, pe unde sa o penetrez eu de cate ori am chef

Si iata si fanteziile pe care din pacate nu le are:
    - sa intre in rolul scolaritei
    - threesome cu inca o femeie
    - sa fie vazuta/auzita de alte persoane facand sex (de fapt are chiar opusul, orice risc de a fii vazuta/auzita o inhiba, ceea ce face sa nu se relaxeze de multe ori, cu dezavantajele aferente)
    - sa fie filmata/fotografiata in timpul sexului sau in orice postura indecenta
    I lost my virginity. Can I have yours?

Administrator Gabi's Avatar
    Asta cu cutia e chiar kinky.

Administrator
    Glory Hole...parca e termenu.

PS: Maine imi iau burghiu baban si dau o gaura intr-un dulap.

Member
    Quote Originally Posted by Gabi View Post
    Asta cu cutia e chiar kinky.
    Nu-i asa?

Insa eu am dus fantezia asta mai departe pentru ea (sau pentru mine?:p): I-am zis ca n-are libertatea de a-si alege gaura pe unde sa fie penetrata, asa ca respectiva cutie va avea doua gauri: in fata si in spate, pentru ca eu s-o penetrez nu numai cand vreau, dar si pe unde vreau (fantezie pe care sper s-o pun in practica intr-o zi). Si mergand mai departe, poate intr-o zi am sa aduc si-un prieten (sau necunoscut?) acasa, ca s-o penetram din ambele parti, la alegere, pe rand sau in acelasi timp, in repetate randuri, o seara intreaga. Asta din urma va ramane doar fantezie, insa a fost una buna... amandoi ne masturbam in timp ce-i spuneam cele de mai sus, si se pare ca i-a placut, pentru ca a ajuns destul de repede la orgasm in timp ce eu ii repedam ultimele detalii.

* * *

@mofo: Glory Hole de obicei e altceva. E o gaura in peretele unei toalete, e lumina, fata (sau barbatul) din toaleta avand libertatea de a face ce vor cu penisul introdus prin gaura de cel din afara. Tensiunea este deci mai mult de partea celui care "penetreaza" gaura, care nu stie cine-i de partea cealalta: barbat, femeie... sau chiar daca stie, nu poate fii niciodata 100% sigur ca madularul ii va fii supt, mangaiat, ignorat sau ranit (lovit, zgariat, taiat etc). Si e exact riscul asta care adauga tensiunii sexuale... care face practica asta atractiva. Eu unul insa n-as avea in viata mea curajul sa-mi bag penisul intr-un glory hole. Am poate sute de fetisuri si fantezii, dar in practica n-as face niciodata ceva care e cu adevarat riscant (pentru mine sau partenera). Ceea ce pentru unii se chiama "curaj" probabil, pentru mine se cheama prostie.
    Last edited by Zammy; 31-03-2011 at 23:54.
    I lost my virginity. Can I have yours?

Member
    asta cu gaura in cutie foarte interesanta, si deja ma gandesc de unde sa fac rost de o cutie, insa m-as rezuma doar la sexul in 2.

Senior Member
    @ Gabi: subscriu
    @Zammy: mersi de pont

Junior Member
    In primu rand va salut, sunt nou pe forum.
    On: foarte tare fantezia "cutia" dar in cazul meu prietena nea nu ar accepta asa ceva.

Tags for this Thread